KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17177022
nr 1717 7022
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 400 ex, "skogsklöver". Bildmått: 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 52x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:21:24
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman